Slovenský úchyl a homo aktivista Peter Weisenbacher vyhlásil válku křesťanům

BRATISLAVA | „Chtěli jste mít válku, budete ji mít,“ takto reagoval známý slovenských úchyl a homo aktivista Peter Weisenbacher takto na aktivitu Aliance pro rodinu, která vydala a distribuovala vánoční pohlednici s motivem svaté rodiny a textem „Pro nás je rodina svatá“. Tato pohlednice byla vydána v nákladu 500.000 kusů a adresátům byla distribuována v době vánočních svátků, informoval slovenský konzervativní zpravodajský server HlavnéSprávy.sk o počínání známého slovenského homodevianta.

Peter Weisenbacher

Peter Weisenbacher

Homo aktivista Peter Weisenbacher na svém facebookovém profilu, podle zmíněného serveru, uvádí: „Takzvaná“ Aliance pro rodinu“ vytiskla 500 000 pohlednic, má megabilboard a chce  strašit referendem. Rok 2014 tedy evidentně bude kulturní válkou, náboženští fundamentalisté už zaútočili nenávistí. Tolerance a zdravý rozum se musí bránit. To jen aby bylo jasno, neznamená, že se bojím. Chtěli jste mít válku, budete ji mít, slibuji, že to budete ještě dlouho litovat,“ vyhrožoval na svém profilu deviant.

Dále v diskusi na reakci  diskutéra, který tvrdil, že většina obyvatel má přece jiný názor než on, Weisenbacher pokračuje: „Nesouhlasím, většinové obyvatelstvo nemá názor a přidá se k tomu, kdo dostatečně křičí.  Mám pár titulů a na něco mi ten doktorát už jednou musí být,“ odhaluje své demokratické smýšlení Weisenbacher, který je podporovaný přímo EU a Slovenskou vládou, aby likvidoval tradiční společnost.

Peter Weisenbacher vystudoval informační vědu. HlavnéSprávy.sk v jeho profesním životopise, jak likvidovat tradiční společnost pokračují: Čtyři roky byl předsedou Amnesty International Slovensko. V letech 2010 – 2012 byl členem Výboru pro předcházení a eliminaci rasismu, xenofobie, antisemitismu a ostatních forem intolerance Rady vlády ČR pro lidská práva, národnostní menšiny a rovnost pohlaví na Úřadu vlády ČR. Publikuje v denících Pravda, SME, týdenících Slovo, Literární noviny a na portále jeToTak.sk, proto díky své sexuální deviace, kterou propaguje v médiích je tradiční a zdravé společnosti nebezpečný.

Homodeviant Peter Weisenbacher je známý svými extrémně liberálními, proticírkevní a protikřesťanské názory. Je spoluzakladatelem Duhového Pridu. Ve svých vyjádřeních podporuje extremistické organizace jako například Femen. Někteří internetoví diskutéři jej obviňují navíc i z pedofilie.

Pohlednice

Pohlednice která byla v nákladu 500.000 ks distribuována během vánočních svátků a na kterou reaguje Peter Weisenbacher

Autor článku: -sla-