V rámci kupónové privatizace napáchal Kocáb stejné zlo jako Kožený

PRAHA | Václav Klaus byl hostem pátečního speciálního Hyde Parku České televize, který byl věnován výročí sametové revoluce. Premiér, kterého proslavila kuponová privatizace, a prezident, který se rozloučil udělením rozsáhlé amnestie, vyložil svůj pohled na tehdejší události. Informují o speciální pořadu České televizi ParlamentníListy.cz. Klaus se tvrdě opřel o havloida Kocába, kdy připomenul jeho privatizační fondy Trend, které zůstaly stejně vytunelované jako Koženého Hardvardské fondy.

Privatizační kejklíř Kocáb v rámci Fondů Trend

Privatizační kejklíř Kocáb v rámci Fondů Trend

Exprezidentovi vyčítají havloidní dementi kupónovou privatizace, na jejíž přípravě se podílel, avšak na starost jí neměl, jen se podepsal jako federální ministr financí na Kupónovou knížku, ministrem pro privatizaci byl Tomáš Ježek, který nesl za vše odpovědnost a právě on je šiřitelem fámy, že za vše může Klaus. Ježek je totiž také havloidní šašek.

Václav Klaus ve studiu také srovnal privatizační pokus Viktora Koženého a Michaela Kocába. Oba tyto pokusy se nezdařily, ale případu pana Kocába si podle Klause nikdo nevšímá, protože se Kocáb těšil důvěře tehdejšího prezidenta Václava Havla, dodaly PralamentníListy.cz.

Tehdejší média spojovala Koženého s Klausem, ovšem to byla jen mediální bublina. O vytunelovaných Fondech Trend, ale média mlčí a tam to sprasil právě Kocáb. Pane havloide Kocábe, kde jsou peníze akcionářů Fondu Trend?

Autor článku: -rav-