Tři roky nežije a stále tady zapáchá odporný smrad, co po sobě zanechal. Pro havloidní devianty máme nemilý dárek

PRAHA | Tak dnes je to přesně tři roky, co se česká země očistila od jednoho hnusu, boláku plného hnisu a člověka plného nenávisti vůči všemu českému a slovanskému. Dnes je to třetí výročí, kdy se Václav Havel vydal na poslední cestu do horoucích pekel, kde se na věky věků bude smažit v pekelném oleji muk, za svinstva, která na lidské důstojnosti napáchal. Za zlodějskou restituci svých majetků, kdy jeho rod kolaboroval z nacistickými vrahy a proto jim byl majetek po právu zabaven. Za likvidaci československého automobilového a zbrojního průmyslu a za schvalování vražd a genocidy na Srbech a za další a další svinstva, která páchal.

Kimirsenizace zrůdy v Praze - Hanobení budovy Národního muzea

Kimirsenizace zrůdy v Praze – Hanobení budovy Národního muzea

Havel je symbolem nové totality NWO, která se šíří jako černý mor západní civilizací. Havel jako alkoholik, zvrácený homosexuál, který se svým milencem Sašou, bývalým velvyslancem v USA a ministrem vlády ČR, se měl údajně podle disidenta Wolfa válet ve zvratcích a souložit, není a nikdy nebyl morálním vzorem, nýbrž byl jen odpadem lidské společnosti. Kdokoliv jej za vzor vydává je stejné „prase a hovado“ jako Havel. Ostatně prasetem a hovadem jej nazval disident Cibulka veřejně a prase a hovado se nijak nebránilo.

vaclav-havel.eu | Pravda o zrůdě

V tento den, jaký je ten dnešní, pro Vás, kteří máte rádi pravdu, přinášíme dárek: Infowar server Pravda o zrůdě, www.vaclav-havel.eu. A pokud jste havloidní devianti, tak si prvně užijte tabletky, než tam vlezete.

Krásné je žít, krásné je dýchat v zemi, která již třetím rokem není špiněná špínou jménem Havel. Ovšem jeho pohrobků, tedy havloidních deviantů jako by sám Satan sral denně plný kbelík.

Autor článku: redakce