Miloš Zeman pojede v květnu do Moskvy na oslavy 70. výročí vítězství nad nacismem

PRAHA | V květnu roku 2015 navštíví prezident Miloš Zeman Rusko. Český prezident přijede do Moskvy na oslavy 70. výročí vítězství ve Velké vlastenecké válce. V pátek to oznámil tiskový mluvčí hlavy státu Jiří Ovčáček. Podle jeho slov obdržel český prezident pozvání k návštěvě Moskvy 9. května roku 2015 a pozvání s vděčností přijal. Informoval Hlas Ruska, TASR, HlavnéSprávy.sk, ParlametníListy.cz a další.

Vladimir Putin - Miloš Zeman

Vladimir Putin – Miloš Zeman

Na prezidenta se ihned snesla vlna kritiky z tlam havloidních hovad a prasat. Především se vyjadřoval Štětina, to je ten, který jel osobně podporovat majdanské vrahy, kteří vzývají nacismus, Hitlera a Banderu. Je jasné, že havloidům se nelíbí oslavy vítězství nad nacismem, když sami jsou to nacisté.

Přečtěte si slova duševně zaostalého jedince a vlastizráce

Dnes nacisté v Kyjevě pochodují jako za Hitlera po Německu pod pochodněmi a za zvuku bubínků, oslavují nacistického kolaboranta Banderu, který na Ukrajině spáchal holocaust podobný tomu, co nacisté páchali v Polsku.

Nacisté oslavující zločince Banderu napadli v Kyjevě ruské novináře

Toto vše podporují kritici návštěvy Zemana na oslavách vítězství nad nacismem v Moskvě. Štětina vlastně oslavuje Hitlera, tím že kritizuje Zemana, že jede do Moskvy oslavit vítězství nad nacismem a fašismem. Ostatně předseda TOP 09, které je Štetina členem, je Schwarzenberg. Biologický otec Schwarzenberga byl fašista a vlastnil soukromý koncentrační tábor pro cikány v Letech; adoptivní otec Karla byl rakouský nacista.

Novoroční pochod nacistických prasat Kyjevem – Jako za Hitlera pod loučemi a za zvuku bubnů

Autor článku: -sla-