V Bischofswerdě se bouří lidé proti migrační invazi. Je to kousek od našich hranic

BISCHPFWERDA | Etničtí Němci protestovali dnes již druhou noc před novým azylovým centrem, tam jsou ubytovaní ekonomičtí migranti, kteří přijeli do Německa provádět islamizaci a parazitovat. O protestech informovaly HlavnéSprávy.sk.

Bischofswerda - nespokojení etničtí Němci | foto: gmx.at

Bischofswerda – nespokojení etničtí Němci | foto: gmx.at


Bischofswerda se nachází ve východní části Německa a je nedaleko hranic s Českou republikou. Většinu přivandrovalců se snaží německá vláda umístit do spolkových zemí bývalého NDR.

Přibližně stovka demonstrantů se pokusila zablokovat cestu do azylového střediska. Podle lží agentury AP měla policie migranty chránit před demonstranty, jelikož přivandrovali mají dosti vysoké kapesné, aby se mohli bavit na účet domácích. Ovšem reálně se jednalo ze strany policie o vyprovokování bitky mezi fízly a demonstranty, jelikož i většina německých policajtů jsou krvežíznivé svině, rádi se perou a jsou agresivní.

Saský zemský ministr vnitra Markus Ulbig (CDU) informoval, že kolem hostelu zřídila policie ochrannou zónu a vpouští do ní jen lidí, kteří se prokáží, že v ní mají skutečně pracovní povinnosti, nebo že tam parazitují. Tak se chovají politici k lidem, kteří je ze svého platí: Otáčejí se k nim zády a podporují parazity.

Autor článku: -piš-